Type mismatch
0
13
Microsoft VBScript runtime error
http://api.ipstack.com/44.192.54.67?access_key=5e819e3d81ef68ef5ae8ceccb051a595&output=xml
TR
Nisse Shop |
banner

Kanada'lı tasarımcı Nargisse E. Akyuz; College LaSalle'deki moda eğitimini sürdürürken, 2012 yılında Nisse markası adı altında şık ve rahat hazır giyim tasarımlarını üretmeye başladı.

Nargisse E. Akyüz için müşteri ile ilişki her şeyin başında gelir. Müşteri ile ilk teması ve müşteri reaksiyonları, onun ilk ilham noktasıdır. Günümüzün aktif kadınının etrafında oluşan moda olgusu onun tasarımlarında ön planda yer alır. Onun odak noktası günümüzün kadını bugün ne giymeli genelindedir.

Bu bağlamdaki görüşü ve prensipli çalışmaları sayesinde ve kısa zamanda Montreal'deki ilk mağazasında sergilediği tasarımlarla Kanada pazarında yer edindikten sonra, moda vizyonunu daha geniş bir kitleyle paylaşmak için zaman içerisinde markanın dağıtım ağını uluslararası satış noktalarına ulaştırmayı başardı. Bugün Nisse markasını Kanada, Amerika ve Türkiye’de bir çok noktada bulabilirsiniz.

Hedeflerimiz ve taahhütlerimiz, daha iyi sürdürülebilir bir geleceğe doğru adımlar atmaya devam etmektir. Bunu başarmak için sürekli bizimle aynı vizyona sahip kuruluşlar ve tedarikçilerle ortaklıklar arıyoruz.

Üreticilerimiz & Tedarikçilerimiz:

Her yıl denetlenen üretim tesisimize yakın bir yerde çalışıyoruz. Bu denetim AB mevzuat standartları ile uyumludur. İş etiğimize ve değerlerimize sürekli olarak uyduklarını garanti ediyoruz.
Ayrıca atölyemizi ve depomuzu üretim fabrikasına 1 KM yakınlıkta bulundurarak karbon ayak izimizi minimumda tutabiliyoruz.
Tedarikçilerimize gelince, dikkatli bir şekilde seçilirler ve dünya çapında onaylanmış standartları karşıladıklarını garanti etmek için yaygın olarak bilinen ve tanınan dernekler tarafından sertifikalandırılmaları gerekir.

Bu, daha şeffaf olabilmemizi ve etik standartlarımıza uyduğumuzdan emin olmamızı sağlar.
Ormanlara Bağlılığımız:

Türkiye'de gerçekleşen son yangınların ardından, Ağustos 2021'de TEMA Vakfı ile işbirliği yaptık ve Ağustos ayının ilk haftası boyunca yaptığımız tüm çevrimiçi satışlarımızı, yangınlardan etkilenen bölgelerin eski haline getirilmesi umuduyla çeşitli ağaçların yeniden dikilmesine bağışlamayı taahhüt ettik.
İleriye dönük olarak, modanın ekosistemlerimize verdiği zararın geri döndürülebilmesi için daha fazla fırsat aramaya devam ediyoruz.

Değişimin bir parçası olmamız gerektiğini anlıyor ve bunu farklı küresel kuruluşlar aracılığıyla gerçekleştirmeye söz veriyoruz.