SHOP NOW FOR THE HOTTEST DEALS OF THE SUMMER SEASON GET THE LATEST UPDATES AND SPECIAL OFFERS FROM US!

Güvenli Alışveriş

Banka Hesap Numaralarımız

Garanti Bankası, Bayrampaşa Şubesi Şube Kodu: 140

Hesap No: 6289019

IBAN: TR16 0006 2000 1400 0006 2890 19

Hesap Sahibi: SİNS TEKSTİL BİLİŞİM ve GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

 

Güvenli Alışveriş

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için en önemli konulardan biridir. n-isse.com da üyelerden alınan bilgiler, diğer kurum veya kuruluşlar ile paylaşılmaz.

Özel durumlarda şahısdan veya firmadan sözlü ya da, yazılı olarak sipariş teyidi istenebilir. Bu yüzden sitemize kayıt olurken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güncel olduğundan ve doğruluğundan emin olunuz. Güvenlik kontrolü sırasında telefon numaranızdan veya e-posta adresinden size ulaşılamaz ise siparişiniz iptal edilebilir. Lütfen mağazada girdiğiniz telefon numarasının ve e-posta adresinin doğru olduğundan emin olunuz. Siparişiniz ile ilgili her türlü bilgilendirme kayıtlı telefon numaranız veya e-posta adresiniz vasıtası ile yapılacaktır. Kargo şubesinden ürün teslimatı yapılamaz.

 

Kredi Kartı Güvenliği

Hiçbir şekilde n-isse.com müşterilerinin kredi kartı bilgilerini kayıt etmez ve veritabanında tutmaz. Kredi kartı güvenliğiniz için dünyanın kabul gördüğü 256-bit SSL güvenlik sertifikası kullanılır. Kredi Kartı bilgileriniz gönderilmeden önce şifrelenir, ve bu şekilde yola çıkar. Transfer esnasında bilgileriniz asla çalınamaz. Satın Alma işlemine geçtiğinizde adres satırında güvenli sayfa anlamına gelen https:// ile başlayan adresi gösterilecek ve kilit işareti çıkacaktır. Güvenlik sistemimiz tüm güncel tarayıcılar ile uyumludur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR